• Súťaže v januári

• V mesiaci január sa žiaci našej školy zapojili do rôznych súťaží:

Olympiáda v anglickom jazyku (OK) – Matej Dušan Kosár (9.ročník)

... a Slovo bolo u Boha (CK) – Nikola Gabriela Gubíková (4. ročník)

Matematická olympiáda (OK) – Peter Valach (5. ročník)

Geografická olympiáda (školské kolo)

kategória G – 5. ročník – Ján Bušanič, Zuzana Vyšínová

kategória F – 6. – 7. ročník – Marek Saloň, Šimon Hanzlík, Daniel Jenčík

Všetci žiaci boli úspešnými riešiteľmi a postupujú do okresného kola, ktoré sa bude konať v marci.

Súťažiacim blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Deň v maskách

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň v maskách.

Karnevalový čas si užili aj piataci. Vyučovanie v piatok 9.2.2024 prebiehalo riadne podľa rozvrhu, ale trochu aj netradične. V krásne vyzdobenej triede si do lavíc zasadli rôzne bytosti, osobnosti, aby v škole získali nové vedomosti. Žiaci boli totiž oblečení v maskách, aby im bolo počas vyučovania trochu veselšie.

• Dve percentá

• Milí rodičia, priatelia. Prosíme Vás o poukázanie 2 % z Vašich daní. Využívame ich na zakúpenie učebných pomôcok, skrášlenie exteriéru a interiéru školy a na kultúrne akcie určené pre žiakov našej - vašej školy. Za to Vám vyslovujeme úprimné poďakovanie. Prosíme Vás o zachovanie priazne aj v roku 2024. Viac...